T-Mobile prodejna

Sportovní léto – Neomezená data zdarma. T-Mobile chce rozhýbat Česko.

Do třetice všeho dobrého. Už třetím rokem přes léto u T-Mobile bude probíhat akce neomezených mobilních dat. Od pátku 18. června je možné si v aplikaci Můj T-Mobile aktivovat balíček „Sportovní léto“. Akce poběží přes celé léto až do konce srpna.

„Strávili jsme půl druhého roku v online prostředí a naše děti v intenzivní společnosti displejů a obrazovek. Proto jsme se rozhodli Českou republiku vyzvat k aktivitě. Tak, jako jsme ji před dvěma roky rozdatovali, chceme ji letos rozpohybovat. Navíc nás čeká léto ve znamení Olympijských her. S neomezenými daty z našeho nejnovějšího Sportovního balíčku tak můžeme v létě všichni sportovat, ukládat si nebo sdílet data o našich aktivitách, a zároveň nám neunikne žádné z našich želízek v tokijském ohni. S mobilními daty bude mít každý svou sportovní apku po ruce a věřím, že se nejen díky Olympiádě v létě všichni vrátíme do formy“, říká Michal Podlucký, ředitel segmentu rezidentních zákazníků společnosti T-Mobile Czech Republic.

Podmínky aktivace balíčku Sportovní léto T-Mobile

Aktivace bude možná od 18. června 2021 do konce srpna 2021.

Rezidentní zákazníci a drobní podnikatelé – ke kterémukoliv z používaných tarifů.

Koncoví uživatelé firemních zákazníků – aktivní datový balíček Mobilní internet EXTRA nebo Mobilní internet EXTRA Nastálo s datovým objemem od 2,5 GB

Uživatelé předplacených karet – aktivní některý z obnovujících se měsíčních datových balíčků nebo roční datový balíček.

V zahraničí s omezením

Balíček „Sportovní léto“ bude fungovat i v rámci Evropské unie. Spotřeba dat v zahraničí je ovšem omezena. Pro rezidentní zákazníky a firmy bude k dispozici 9,5 GB a pro uživatele předplacených karet Twist pak 4,26 GB.

Sportovní léto T-Mobile – Bez zpomalení

Mobilní internet poběží naprosto bez omezení rychlosti, lidé tak mohou prožít léto aktivně a svobodně s rychlými internetem v kapse a být online kdykoliv a kdekoliv budou potřebovat.

„Chceme lidi inspirovat, jak aktivně trávit volný čas, proto jsme se spojili s projekty, díky kterým mohou všichni sportovat téměř po celé naší zemi, a navíc své zážitky společně sdílet,“ říká Ladislav Báča, ředitel pro značku a marketingovou komunikaci T-Mobile, a dodává: „Sportovní léto s neomezenými daty je tak dalším krokem, kterým chceme podporovat sportování a aktivní pohyb lidí v České republice.“

T-Mobile

O společnosti T-Mobile

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, má téměř 6,2 milionu mobilních zákazníků. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

AN
Zdroj: T-Press
Zdroj úvodního obrázku: Geograph – Licence CC BY-SA


Uveřejněno

v

,

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..