Zprávy a zprávičky

Nová vlajková prodejna Huawei otevřena ve Vídni

Nová vlajková prodejna Huawei byla otevřena 20. října ve Vídni. Nachází se na ulici Kärntner Strasse, která je jednou z nejznámějších nákupních ulic v Evropě. Pro realizaci hladkého propojení mezi produkty a lidmi si společnost vybrala právě centrum Vídně.

Kromě celosvětové dostupnosti produktů Huawei otevřela čínská společnost novou vlajkovou loď ve Vídni v Rakousku. Výrobce chytrých telefonů lokalizuje dostupnost svých zařízení a vlajkové služby v Rakousku tím, že si zvolil hlavní a největší město jako jednu ze základen společnosti.

Ano, když už mluvíme o Vídni, je to šesté největší město dle počtu obyvatel v rámci městských hranic v Evropské unii a je široce oblíbené pro své drahé služby a životní styl. Pro čínskou firmu je to dobrý důvod ke zvýšení popularity a prodeje svého zboží. Zdá se, že společnost je přesvědčena o pozitivních reakcích obyvatel.

Vlajková prodejna Huawei

Vlajková prodejní loď Huawei má celkem jednoduchý ovšem velmi elegantní design obchodu. Toto dvoupatrové obchodní středisko má umělecký interiér s elegantním designem a prostorným vzhledem. Uvnitř obchodu jsou vystaveny její charakteristické produkty včetně smartphonů, tabletů, notebooků, reproduktorů a displejů. Místní vídenští obyvatelé se zúčastnili slavnostního zahájení ve velmi masivním počtu. Nová vlajková prodejna Huawei se bude starat o prodejní, poprodejní a produktové služby.

Online obchody: Expresní doručení

Krom toho čínské online vlajkové obchody začaly poskytovat zákazníkům expresní doručení. V současné době to zahrnuje předně města jako Šen-čen, Guangzhou, Tung-kuan, Shanghai a Chang-čou, která mají nejrychlejší čas doručení přibližně půl hodiny.

AN
Zdroje a obrázky: CNMO

AzaNoviny

X-Magazín A-A

2 komentáře: „Nová vlajková prodejna Huawei otevřena ve Vídni

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..