Ulož.to Úvodní strana

Ulož.to za očkování rozdává kredity na rychlé stahování

Známé a legendární cloudové úložiště Ulož.to spustilo akci na podporu vakcinace proti covidu, za očkování rozdává totiž kredity na rychlé stahování. Každý uživatel, který se prokáže QR kódem potvrzujícím očkování, bude odměněn formou kreditu na rychlé stahování v objemu 20 GB. Akce běží od 24.11.2021 až do odvolání nebo konce pandemie.

„Rozhodli jsme se odměnit všechny zodpovědné lidi, kteří svým očkováním přispívají k poražení pandemie Covid-19. Věříme, že tato pozitivní motivace k očkování přispěje ke zvýšení celkové proočkovanosti obyvatel. Zároveň bychom rádi inspirovali i další firmy a podnikatele v České republice, aby se k této formě motivace přidali. Lidé mají rádi odměny a pokud bude seznam dárků, slev a benefitů pro očkované dlouhý, může skutečně jít o podstatný motivační impuls“ říká Jan Karabina, výkonný ředitel Ulož.to cloud.

Možnost znásobit odměnu nahráním i více kódů

Všichni uživatelé Ulož.to mají nárok na odměnu za očkování, kterou jsou kredity na rychlé stahování, pokud se přihlásí ke svému účtu a nahrají pro ověření potvrzovací QR kód platného očkování z Česka nebo Slovenska. Je dokonce možné nahrát i více kódů, například od dalších členů rodiny, a odměnu si tak znásobit. Každý QR kód lze samozřejmě použít pouze jednou.

Inspirace ze západu

„Nejde o nový nápad. V západních zemích je tento model běžným motivačním nástrojem i v soukromém sektoru. Firmy rozdávají koblihy, pivo, nebo vouchery. To, čemu jsme museli věnovat pozornost, je ochrana osobních údajů. Neukládáme žádná data, která při kontrole QR kódu získáme. Toto řešení jsme připraveni bezúplatně sdílet s každou společností, která se k této akci přidá“ dodává Stanislav Pacan, technický ředitel společnosti.

„Nechtěli jsme jen čekat a stěžovat si, že vláda dělá málo. Věřím, že jakákoliv podpora těm, kteří se nechávají očkovat, je v tuhle chvíli dobrá věc, a tak se prostě snažíme udělat to málo, co můžeme“ uzavírá Karabina.

Podmínky pro získání 20 GB kreditu v akci „Očkuj se s Ulož.to“

  • Musíte být přihlášení k Ulož.to účtu
  • Je nutné použít QR kód platného očkování z Česka nebo Slovenska
  • Lze použít i více QR kódů. Můžete tedy nahrát QR kódy potvrzující očkování i někoho z rodiny či přátel a získat kreditu více
  • Každý potvrzovací QR kód s platným očkováním lze použít jen jednou
  • Získaný kredit má platnost 6 měsíců od připsání
  • V rámci zpracování údajů nedochází po ověření pravosti k jejich dalšímu uchovávání.

Další podrobnosti o podmínkách akce „Očkuj se s Ulož.to“ najdete ZDE
Popis zabezpečení osobních údajů naleznete ZDE

Mobilní aplikaci Ulož.to si můžete stáhnout z odkazů níže, dle vašeho OS

AN
Zdroje a obrázky: ulož.to


Uveřejněno

v

od

Komentáře

Jeden komentář: „Ulož.to za očkování rozdává kredity na rychlé stahování“

  1. […] Ulož.to za očkování rozdává kredity na rychlé stahování […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..