LinkedIn logo

LinkedIn má nové filtry ohledně Home Office a zásad očkování firmy

Nové filtry LinkedIn nyní usnadňují hledání práce na dálku – Home Office. Společnosti také mohou sdílet svojí politiku očkování a plány návratu do kanceláře.

LinkedIn zavádí specializované filtry pro vzdálené, hybridní a on-site vyhledávání, které uživatelům pomohou při hledání další práce. Štítky uvidíte při používání funkcí sociální sítě pro hledání práce a Open to Work. V druhém případě využití filtrů soukromě informuje náboráře o typu práce, kterou hledáte, což by podle společnosti mělo pomoci najít to správné zaměstnání. LinkedIn zároveň přidává podobné filtry pro firemní stránky, které jim umožňují označovat věci, jako jsou jejich zásady očkování a plány návratu do kanceláře.

Při testování filtrů LinkedIn uvádí, že více než 70 procent vyhledávání zahrnuje lidi, kteří hledají pozice pouze na dálku. Je to důkaz toho, jak pandemická doba učinila nejistým každý plán návratu do kanceláře. Dokonce i společnosti jako Amazon , Google a Facebook mají problém najít zaměstnance, kteří by chtěli pracovat v uzavřených kancelářích. A tak není žádným překvapením, že většina uživatelů LinkedIn hledá příležitosti a takové pozice, kde mohou pokračovat v práci z domova (Home Office).

LinkedIN

LinkedIn je největší profesionální síti na světě s 774 miliony členů ve více než 200 zemích světa. Její vizí je vytvořit ekonomickou příležitost pro každého. Posláním společnosti LinkedIn je propojovat odborníky na celém světě, aby mohli být produktivnější a úspěšnější ve své kariéře.

LinkedIn byl založen v obýváku spolu-zakladatele Reid Hoffman v roce 2002 a oficiálně byl spuštěn 5. května 2003. Dnes má LinkedIn velmi rozmanitý záběr od předplatného pro členy, přes prodej inzerce a náborových řešení, to vše pod vedením ředitele Ryan Roslansky. V prosinci 2016 byla dokončena akvizice společnosti LinkedIn společností Microsoft, čímž se spojily světový vůdce v oblasti profesionálního cloudu a největší profesní síť na světě.

AN
Zdroje a obrázky: linkedin; engadget; pixabay


Uveřejněno

v

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..